MOTOBIKE 2017

Motobike 2017 fuarı 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında başarılı bir şekilde gerçekleştirildi ve MJ Group’a bağlı Kuba, RKS, Benelli ve Arctic Cat modelleri de görücüye çıktı.Fuar süresince büyük bir ilgi ve beğeni toplayan markalarımız ve modellerimiz, fuarın başlangıcından sonuna kadar ciddi bir ziyaretçi topluluğunu üzerine çekmeyi başardı.

Vitesli motosiklet grubunda satış lideri olan Kuba Motor; fuarda sergilediği modellerle yeni yılda da çok iddialı olduğunu gösterdi. Tüm motosiklet kategorilerinde artık kendini kanıtlamış modellerin yanı sıra yeni yılda pazarda yer alacak olan yeni modelleriyle de göz dolduran Kuba Motor, 2017 yılında hem ekonomik açıdan hem de kalite açısından ciddi bir çalışma gerçekleştirerek tüm motosiklet kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlıyor.

ATV sınıfında Türkiye ATV pazarının 70%’ini elinde bulunduran ve bu kategoride liderliği kimseye bırakmamaya kararlı olan Kuba Motor ve dünyanın en iyi ilk 3 ATV markalarından biri olan Arctic Cat’in yeni modelleri de yoğun bir ilgiyle karşılandı. TMF tarafından düzenlenen ATV yarışlarında her yıl ilk 3’te yer almayı kolaylıkla başaran Kuba Motor ve Arctic Cat; bu liderliği uzun bir süre daha korumaya kararlı olduğunu göstermiştir.

2015 yılından bu yana büyük bir kesimin fanı olduğu Benelli ise 2015 yılında pazara sunduğu TNT 25, TNT 250, TNT 600 ve Zafferano modellerinin yanı sıra ilk olarak Milano’da görücüye çıkan ve herkesin sabırsızlıkla beklediği TRK 502 modelini de sergileyerek birçok motosiklet kullanıcısının beklentilerini boşa çıkarmadı. Büyük ilgi toplayan model önümüzdeki süreçte ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşacağının sinyallerini fazlasıyla verdi.

Benelli tarafından tasarlanmaya başlayan ve hâlihazırdaki kanıtlanmış kalitesine İtalyan kalitesi ve tasarımını da ekleyerek yoluna devam eden RKS ise özellikle RN 180 modeliyle büyük ilgi topladı. Markanın amiral gemisi olan Titanic modeli ve geliştirilmiş modeli Titanic 150-S ise yine beklendiği gibi beğenileri üstüne çekmeyi başardı.

2016 yılında Türkiye motosiklet pazarında lider konumunu devam ettirerek istikrar abidesi olmayı başaran markalarımız, 2017 yılı için de büyük bir merak ve beklenti uyandırmayı başardı. 2016 yılına kadar beklentileri boşa çıkarmayarak her zaman motosiklet kullanıcılarına istenileni veren MJ Group Ailesi, 2017 yılında da zirvedeki yerini korumak için tüm gücüyle çalışacağını göstermiştir.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeId36ec2dc9ef

BAYİLER TOPLANTISI 2017

MJ Group ailesi olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayiler toplantılarımızdan 2017 için planlanan toplantımızı 17.11.2016 ila 20.11.2016 tarihleri arasında gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Antalya Alanya ilçesine bağlı Wome Deluxe Hotel’de gerçekleştirilen toplantımızda 2016 yılı verileri ve başarılarının yanı sıra 2016 yılı sektör değerlendirmesi yapıldı. Hemen ardından 2017 yılı ve sonraki yıllara yönelik planlamalar, çalışmalar ve yenilikler üzerine önemli konular üzerinde duruldu.

Sektörün belirleyici markaları Kuba, Arctic Cat, Benelli ve RKS markalarına ait yeni modellerle birlikte gelecek yıllara ait hedefler bu toplantımızla bayilerimize aktarıldı ve yapılan ödül töreni sonrası toplantı tamamlandı.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeId6068b59d4c

MOTOBIKE 2016

2016 yılı için gerçekleştirilen Motobike 2016 fuarında MJ Group’a bağlı Kuba Motor, RKS, Benelli ve Arctic Cat modelleri de görücüye çıktı ve fuar süresince büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Öyle ki fuarın başlangıcından sonuna kadar dikkatle izlendiğinde ciddi bir ziyaretçi topluluğunun MJ Group standına gösterdiği ilgi gözlerden kaçmadı.

2011-2015 yılları arasında vitesli motosiklet grubunda satış lideri olan Kuba Motor; fuarda sergilediği modellerle yeni yılda da çok iddialı olduğunu gösterdi. Tüm motosiklet kategorilerinde, her biri kategorisinin en iddialı modellerle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran ve fiyat/performans oranında en iyiyi sunan modeller, 2016 yılında yollarda sıklıkla görünecektir.

ATV sınıfında Türkiye ATV pazarının 70%’ini elinde bulunduran ve bu kategoride liderliği kimseye bırakmamaya kararlı olan Kuba Motor ve dünyanın en iyi ilk 3 ATV markalarından biri olan Arctic Cat’in yeni modelleri de yoğun bir ilgiyle karşılandı. Her yıl TMF tarafından düzenlenen ATV yarışlarında ilk 3’te yer almayı kolaylıkla başaran Kuba Motor ve Arctic Cat; bu liderliği uzun bir süre daha korumayı başaracağını hissettiriyor.

Kısa zaman içerisinde beklenen şekilde büyük bir merak uyandıran ve şimdiden büyük bir kesimin fanı olduğu Benelli ise 2015 yılında pazara sunduğu TNT 250 ve TNT 600 modellerinin yanı sıra birçok motosiklet kullanıcısının merakla beklediği TNT 25 modelini de fuarda görücüye çıkardı. Modellerin daha ilk bakışta cezbeden İtalyan çizgileri ve asil duruşları görenlerin beğenisini kazandı. Benelli tarafından hazırlanmaya başlayan ve 2016 yılı içerisinde İtalyan esintileri barındıran RKS modeli de aynı şekilde bu radikal değişimle beraber hâlihazırda sahip olduğu beğeni ve kullanıcı kitlesinin saygısını kazanarak yeni yılda çok daha iddialı olacağının müjdesini verdi.

2015 yılında Türkiye motosiklet pazarında adından sıkça söz ettirmeyi başaran bu markalar 2016 yılı için büyük bir merak ve beklenti uyandırmayı başardı. Bu beklentiyi rahatlıkla karşılayacağı kesin olarak görünmekle birlikte tüm gözler zor olsa da tüm motosiklet kategorilerinde liderliğin başkasına geçip geçmeyeceğini merak ediyor.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeId4222ab5e35

BAYİLER TOPLANTISI 2016

MJ Group ailesi olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayiler toplantılarımızdan 2016 için planlanan toplantımızı 05.12.2015 ila 08.12.2015 tarihleri arasında gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Antalya Lara ilçesine bağlı IC Hotel Green Palace'da gerçekleştirilen toplantımızda 2015 yılı verileri ve başarılarının yanı sıra 2015 yılı sektör değerlendirmesi yapıldı. Hemen ardından 2016 yılı ve sonraki 5 yıla yönelik planlamalar, çalışmalar ve yenilikler üzerine önemli konular üzerinde duruldu.

Sektörün belirleyici markaları Kuba, Arctic Cat, Benelli ve RKS markalarına ait gelecek 5 yıla ait hedefler bu toplantımızla bayilerimize aktarıldı ve yapılan ödül töreni sonrası toplantı tamamlandı.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeId649b6e13f9

MOTOBIKE 2015

26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Motobike’15 fuarında Kuba, RKS, Arctic Cat ve Benelli markalarımız ve 2015 yılına damga vuracak birbirinden iddialı modellerimiz ile tüm ziyaretçilerimizi en uygun şekilde ağırlamış bulunmaktayız.

Kuba Motor’un ve RKS Motor’un 2015 yılı itibariyle pazara süreceği touring, klasik, ATV ve elektrikli scooter modelleri hem fiyat hem de kalite olarak ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı ve yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz yıl itibariyle piyasada yer alan ve kendini kanıtlamış modellerimizin yanı sıra yeni çıkacak olan modellerimizin gördüğü ilgi görülmeye değerdi.

Bu yıl için pazara sunulan birçok modelimizin yanı sıra ATV modelleriyle pazarda kısa sürede önemli bir ilerleme gerçekleştiren Arctic Cat ve yeni markamız İtalyan Devi Benelli markasına ait modeller kullanıcılarda hayranlık uyandırmanın yanı sıra beklenenin üstünde ilgi gördü ve hafızalardaki yerini aldı.

Fuarda büyük bir ziyaretçi kitlesinin Benelli markamızın bu yıl pazarda yerini alacak olan TNT 25, TNT 250 ve TNT 600 modellerine yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

Her yıl olduğu gibi 2015 yılına da çok iddialı bir giriş yapan firmamız, ilerleyen dönemlerde hem motosiklet hem de ATV alanında kalitesiyle, fiyatıyla ve servis ağıyla ilk sıradaki yerini korumayı hedeflemektedir.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeIdd58cf165a3

BAYİLER TOPLANTISI 2015

Kuba Motor ailesi olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayiler toplantımızlarımızdan 2015 için planlanan toplantımızı 21.11.2014 ila 23.11.2014 tarihleri arasında gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

İzmir Özdere ilçesine bağlı Paloma Pasha Resort Hotel'de gerçekleştirilen toplantımızda 2014 yılı verileri ve başarılarının yanı sıra 2014 yılı sektör değerlendirmesi yapıldı.

Sektörün belirleyici firması olan Kuba Motor; gelecek 5 yıla ait hedeflerini bu toplantımızla bayilerimize aktarmış bulunmaktadır.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeIdfaeaa72800

MOTOBIKE 2014

27 Şubat – 02 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Motobike’14 fuarında MJ Group Ailesi olarak KUBA, RKS ve ARCTIC CAT markalarımız ve 2014 yılına damga vuracak birbirinden iddialı modellerimizle tüm ziyaretçilerimizi en uygun şekilde ağırladık.

Bu yıl için pazara sunulan KUBA CR1, Platinum, Pars, Titanium gibi bir çok modelimiz kullanıcılarda hayranlık uyandırırken kısa bir süre önce ailemizin bir parçası olan Amerikan Kedisi Arctic Cat markamıza ait ATV modellerimiz ise beklenenin üstünde ilgi gördü ve hafızalardaki yerini aldı.

2014 yılına damga vurmaya kararlı olduğumuzu bu fuarda göstermiş olduğumuz gibi ilerleyen dönemlerde motosiklet ve ATV alanlarında gerçekleştirilecek olan tüm organizasyonlarda MJ Group ailesi olarak daima ilk sırada yerimizi almayı hedefliyoruz.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeIda75ad81805

2014 BAYİLER TOPLANTISI

Kuba Motor olarak her yıl düzenlediğimiz ve bir gelenek haline gelen bayi ve servisler toplantılarımızdan birini daha gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

İzmir'in güneybatısında, güzelliğiyle adını dünyaya duyuran yerlerinden biri olan Seferihisar ilçesinde, Euphoria Aegean Resort & Spa'da gerçekleşen Ege & Marmara Bayi ve Servisler toplantımızda 2013 yılı verileri ve başarılarının yanı sıra 2014 yılı için belirlenen hedefler de bayi ve servislerimizle paylaşıldı.

Yetkili servislerimize; 2014 yılında müşterilere daha hızlı cevap verebilmek adına seminerler verilirken aynı zamanda 2014 yılı için satışı gerçekleşecek olan modellerimiz de tanıtıldı. Tanıtımı yapılan modeller tüm bayi ve servislerimizi etkilerken kısa zaman önce gerçekleştirdiğimiz Amerikan Arctic Cat işbirliği ve sergilenen ATV modelleri ise şimdiden heyecan yaratmaya başladı.

Gala yemeği ile son bulan toplantımızda gerçekleştirilen tüm ürünlerin tanıtımı ve görselleri yakın zamanda tüm resmi kanallarımızda da kullanıcılarımızla paylaşılacaktır.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeIdf9dec6748f

2013 EURASIA MOTOBIKE EXPO MOTOSİKLET FUARI

Bu yıl 1 - 4 Mart tarihleri arasında düzenlenen ‘’EURASIA MOTO BIKE EXPO MOTOSİKLET FUARI‘’ olumsuz hava koşullarına rağmen rekor sayıda firma ve ziyaretçinin katılımlarıyla İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. 10. holde yerini alan RKS Motor, standı ve modelleri ile fuarın en gözde markaları arasında yerini aldı. İlk günden bu yana yoğun ilgi çeken RKS Motor, motosiklet tutkunlarından kalite, model, dengeli ve güvenli sürüş noktalarında tam not aldı.

RKS Motor; sektörde çok ciddi bir alt yapıya ve bilgi birikimine sahip yönetim ve üretim ekibiyle her noktada kalite anlayışıyla üretiliyor. Tüm modeller, gelişen sektör yapısına ve kullanıcı taleplerine paralel üst sınıf ürünlerden oluşuyor. Sürüş keyfini ve emniyetini azami ölçülerde artırarak motosiklette standartları yeniden belirliyor.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeIdea8cb3f07c

2013 BAYİ VE SERVİSLER TOPLANTISI

Bu yıl Alanyada düzenlediğimiz 'Bayi ve Servisler' toplantısını Adenya Hotel'de 22-24 Mart tarihlerinde gerçekleştirdik. Yoğun katılımın yaşandığı organizasyonda bayi ve servislerimiz aileleriyle huzurlu bir ortamda tatil yaparak sezona hazırlanma imkanı buldular.

Organizasyonun ikinci gününde yapılan toplantının ilk oturumunda 2011ve 2012 yılları genel değerlendirmesi ile 2013 yılı beklentileri konusunda açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Müjdeci 2013 yılı ve sonrası için hedefimizi: "Bayilerimizin önünü açacak yüksek kalitede ve uygun fiyatta ürünler geliştirerek, diğer markalardan kalite ve satış noktasında ayrıcalıklı hale gelebilmek için geliştirdiğimiz RKS Motor da TITANIC 150, JAGUAR 100, Kuba Motor da STRIKE 150, XCG100/150, ÇITA 100-R/150-R, KR 139, KEE 100, GOLF 100 gibi standartları yükseltilmiş ürünlerin satış oranlarının arttırılarak ayrıcalıklı modeller ve kalite bağlamında ülkemizde faaliyet gösteren yerli markalarla ayrışma sürecini hızlandırmak" şeklinde özetlemiştir.
Servislerimize yönelik ikinci oturumda Genel konuların yanında GS Motor teknolojisi ve tamiri konusunda ilk oturumda olduğu gibi Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Müjdeci tarafından sunum yapılarak toplantımız neticelendirilmiştir.

Boş zamanlarda bayi ve servislerimizle karşılıklı görüşmeler yoluyla genel, bölgesel ve yerel nitelikte değerlendirmeler sayesinde çözümler geliştirilmiştir.

Aynı günün akşamında gerçekleştirilen gala gecesinde sahneye çıkan Şanlıurfa sıra gecesi ekibi büyük beğeni toplayan proğramları sayesinde bayi ve servislerimize unutamayacakları bir gece yaşattı.

Organizasyonu gerçekleştirdiğimiz ADENYA HOTEL RESORT'un değerli çalışanlarına ve özellikle Genel Müdür sayın Zafer Tataroğlu ile Satış ve Pazarlama Müdürü sayın Alparslan Topçu'ya göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz.

View the embedded image gallery online at:
http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler#sigFreeId8f85a0698d

YUKARI